نمایش نوار ابزار

گذری کوتاه بر زندگی نامه دکتر فرامرز شیروانی

شنبه 6 فوریه 2016

فرامرز شیروانی فرزند منصور“هفت لنگ، دینارانی باب، طایفه اورک، شیران،اولاد آشیر” دانشجوی دکترای حقوق بین الملل در مالزی، متولد اردیبهشت ۱۳۵۳ در اصفهان که دوره ابتدایی و راهنمایی را در بندرعباس گذراند و دوره دبیرستان را در اصفهان به پایان رساند.
وی مدرک کارشناسی خود را در حقوق قضائی از دانشگاه آزاد قم در سال ۱۳۷۸ دریافت نمود و تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه ملی‌ مالزی در رشته حقوق بین الملل اخذ نمود وی کارشناس حقوقی بانک سپه چهارمحال و بختیاری بود و دارای سابقه فعالیت در صدا و سیمای استان اصفهان است، همچنین عضو شورای بسیج پایگاه مسجد پناهی اصفهان و مسئول آموزش های نظامی و ورزشی این پایگاه بوده است.
وی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ برای امور تجاری به کشور امارات رفته و مشغول فعالیت های تجاری در این کشور شد.
وی از ۱۳۸۳ تاکنون وکیل دادگستری وهم اکنون عضو کانون وکلای قوه قضائیه در استان اصفهان می باشد و به کار وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، جزائی، ثبتی و خانواده مشغول است، ایشان هم اکنون مشاور حقوقی شرکت های اتحاد ناغان و پارسا پوشان زاگرس نیزمی باشد.
وی در خلال کار وکالت به دلیل تسلط به زبان انگلیسی موفق به اخذ درجه کارشناسی ارشد حقوق با عنوان پایان نامه “بررسی حقوقی حضور ناتو در افغانستان” از دانشگاه ملی مالزی(UKM) شد و هم اکنون دانشجوی سال آخر دکترای حقوق در همین دانشگاه با تز ” بررسی دلایل حقوقی عدم الحاق ایران به کنوانسیون منع هر گونه تبعیض علیه زنان” است.
همچنین ایشان دارای مقالات بین المللی Scopus , ISI) ) با عناوین حقوق بشری و MPT داشته است که به عنوان مثال به دو نمونه اشاره می گردد.
 Article IV of the NPT Treaty and Legitimacy of Sensitive Nuclear Activities
 Promoting Citizenship Right through Street Law Projects
نامبرده دارای سابقه کار وکالت در امور بین المللی است از طریق روابط بین الملل قوه قضائیه می باشد و وکالت چندین پرونده بین المللی در کشورهای حاشیه خلیج فارس در امر مطالبات تاجران ایرانی مقیم در خارج از کشور را نیز بر عهده داشته و دارد.